Savstarpējo aizdevumu platforma RoboCash pievienojas LAFPA

Published On: July 5th, 2017

Paplašinot pārstāvniecību, Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijai ir pievienojusies savstarpējo aizdevumu platforma Robocash. Līdz ar to asociācija šobrīd pārstāv 23 ārpus banku finanšu sektora pakalpojumu sniedzējus, kas Latvijā strādā ar 29 zīmoliem. 

Robocash kā starptautiskam uzņēmumam ir svarīgi atrast līdzsvaru starp inovācijām un valsts noteikto uzraudzību, lai platforma varētu piedāvāt arī Latvijas tirgū pēc iespējas kvalitatīvākus automatizēto investīciju pakalpojumus,” uzsver Robocash vadītājs Sergejs Sedovs, skaidrojot pieņemto lēmumu pievienoties asociācijai.

Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas vadītājs Gints Āboltiņš atzinīgi vērtē “Robocash” lēmumu pievienoties biedrībai un norāda, ka dalība asociācijā uzņēmumam ļauj strādāt pie nozares pašregulācijas pasākumiem, vienojoties par labo praksi, kā arī veidot konstruktīvu dialogu ar uzraugošajām institūcijām. 

Robocash ir savstarpējo aizdevumu platforma, kas darbojas Latvijā, Krievijā, Spānijā un Kazahstānā. Holdinga kompānija darbību sākusi 2010. gadā ar kompānijas “FinТеrra” atvēršanu. Šobrīd grupā ir 5 kompānijas ar vairāk nekā 900 darbiniekiem. Kompānijas darbības laikā ir izsniegti jau vairāk nekā 1,2 miljonu aizdevumu.

Go to Top