Savstarpējo aizdevumu platforma “Mintos” iegūst prestižo ALTFI balvu

Published On: December 16th, 2016

Savstarpējo aizdevumu platforma Mintos ir ieguvusi prestižo Altfi balvu nominācijā “Investoru izvēle” (People’s Choice Award), kā arī otro vietu divās kategorijās – “Gada Eiropas Alternatīvo finanšu platforma” un “Gada agregators”. 

“Viena no mūsu darbības pamatvērtībām ir izcilība klientu servisā. Par to domājām gan viedojot pašu platformu, gan ikdienā strādājot ar investoriem. Esam patiesi gandarīti saņemt šo starptautiski prestižo balvu. Tās iegūšana ir augsts novērtējums visam mūsu komandas līdzšinējam darbam,” uzsver savstarpējo aizdevumu platformas Mintos vadītājs Mārtiņš Šulte, vienlaikus pateicoties visiem investoriem, kas balsoja un atbalstīja Mintos.

Balvu “Gada Eiropas Alternatīvo finanšu platforma” pasniedz  savstarpējo aizdevumu platformām, kuras aizvadītajos 12 mēnešos ir parādījušas nozīmīgu izaugsmi, veicinājušas inovācijas nozarē, kā arī demonstrējušas izcilību klientu servisā. Savukārt “Gada agregators” balva tiek pasniegta tiem uzņēmumiem, kas vislabāk palīdz investīciju veikšanai vai kapitāla piesaistei.

AltFi balvas pasniedz pasaules vadošais alternatīvo finanšu pakalpojumu portāls AltFi.com. AltFi balvas tika pasniegtas jau trešo reizi. Žūrijas komisiju veidoja neatkarīgi investori, nozares žurnālisti un akadēmiķi, kā arī tehnoloģiju eksperti.

Savstarpējo aizdevumu platforma Mintos ir finanšu tehnoloģiju uzņēmums, kurš savu darbību uzsāka 2015. gada janvārī Rīgā. Mintos kredītu tirgus saved kopā investorus ar nebanku kredītdevējiem, sniedzot iespēju gan privātpersonām, gan institucionālajiem investoriem finansēt nebanku kredītdevēju izsniegtus aizdevumus.

Mintos kredītu tirgu šobrīd aktīvi izmanto vairāk nekā 16 000 investoru no vairāk nekā 50 pasaules valstīm, savukārt kredītus izvietojuši 14 nebanku kredītdevēji no dažādām Eiropas valstīm.

Go to Top