Par Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas vadītāju apstiprināts Gints Āboltiņš

Published On: February 9th, 2016

Par Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas vadītāju ir apstiprināts finanšu nozares speciālists Gints Āboltiņš, kuram ir plaša pieredze, iepriekš strādājot dažādās ar nozari saistītās institūcijās.

Ar mērķi paplašināt organizācijas pārstāvētos biedrus, dodot iespēju asociācijai pievienoties arī citiem ārpus banku sektora esošiem finanšu pakalpojumu sniedzējiem, Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas turpmākais nosaukums būs Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija.

“Mēs redzam, ka visā pasaulē strauji attīstās ārpus banku sektora esošie finanšu pakalpojumi, piedāvājot klientiem daudz ērtākus un vienkāršākus produktus. Latvija šai ziņā nav izņēmums, līdz ar to viena no manām darbības prioritātēm būs veidot līdzsvarotu nozares attīstību, stiprinot dialogu starp regulatoru un nozares uzņēmumiem,” uzsver Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas vadītājs Gints Āboltiņš.

Plašāku redzējumu par nozares attīstību un galvenajiem uzdevumiem, kas veicami vidējā termiņā, Gints Āboltiņš prezentēs tuvākajā laikā.

“Nozares uzņēmumi ir gandarīti, ka par asociācijas vadītāju piekritis kļūt pieredzējis finanšu nozares speciālists. Esam pārliecināti, ka Ginta Āboltiņa līdzšinējā pieredze – gan strādājot attīstības finanšu institūcijā “Altum”, gan Latvijas Garantiju aģentūrā ļaus sekmīgi īstenot organizācijas izvirzītos darbības mērķus,” norāda asociācijas padomes priekšsēdētājs, AS 4finance izpilddirektors Toms Jurjevs.

Iepriekš Gints Āboltiņš ir bijis finanšu direktors un valdes loceklis AS “Attīstības finanšu institūcija Altum”, bijis arī valdes priekšsēdētājs SIA “Latvijas Garantiju aģentūra”. Nozīmīgu profesionālo pieredzi Gints Āboltiņš ieguvis, strādājot AS “Latvijas Krājbanka” par tirgus analīzes daļas vadītāju.

Go to Top