Par LAFPA padomes priekšsēdētāju ievēlēts Gvido Endlers

Published On: December 16th, 2016

Par Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) padomes priekšsēdētāju ievēlēts AS “4finance” Latvijas izpilddirektora darba pienākumu izpildītājs Gvido Endlers. Izmaiņas padomes vadībā veiktas, jo ar šā gada 1. decembri amatu atstāja līdzšinējais padomes priekšsēdētājs Toms Jurjevs.
“Mēs redzam, ka Latvijā arvien vairāk veidojas jauni, inovatīvi ārpus banku finanšu tehnoloģiju uzņēmumi, kas klientiem piedāvā vienkāršus, ērtus finanšu pakalpojumus. Nozares ilgtspējīgai attīstībai ir svarīgi starp nozares uzņēmumiem, uzraugošajām iestādēm un likumdevēju veidot konstruktīvu, uz sadarbību vērstu dialogu. Tikai tā var nodrošināt līdzsvarotu regulējumu, kas pasargā patērētāju un vienlaikus ļauj nozarei attīstīties,” uzsver LAFPA padomes priekšsēdētājs Gvido Endlers.
Gvido Endlers Policijas akadēmijā ir ieguvis maģistra grādu tiesību zinātnēs. Iepriekš divus gadus bijis AS “4finance” Operatīvās vadības direktors, pirms tam parādu piedziņas daļas vadītājs un drošības nodaļas vadītājs SIA “Tele2”.

Go to Top