Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijai pievienojas “WestStein”

Published On: April 18th, 2016

Paplašinot pārstāvniecību, Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijai ir pievienojies jauns biedrs – SIA “WestStein”, kas fiziskām un juridiskām personām bez bankas starpniecības piedāvā “Mastercard” maksājumu kartes.

“Mēs redzam, ka visā pasaulē, tai skaitā Eiropā, finanšu sektors šobrīd piedzīvo būtiskas pārmaiņas. Tiek dibināti jauni uzņēmumi, kuri pilnībā var aizstāt banku sniegtos pakalpojumus, padarot tos cilvēkiem pieejamākus, vienkāršākus un mūsdienīgākus. Esam patiesi gandarīti, ka Latvijā ir nozares asociācija, kas strādā pie ārpus banku finanšu sektora līdzsvarotas un ilgtspējīgas attīstības,” norāda SIA “WestStein” valdes locekle Signe Kalniņa.

Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas vadītājs Gints Āboltiņš atzinīgi vērtē SIA “WestStein” lēmumu pievienoties biedrībai. “Lai stiprinātu ārpus banku finanšu sektora attīstību Latvijā, nozares uzņēmumiem ir jāstrādā kopā, tāpēc esam atvērti sadarbībai arī ar citiem finanšu tehnoloģiju uzņēmumiem,” uzsver asociācijas vadītājs Gints Āboltiņš.

SIA “WestStein” centrālais birojs atrodas Rīgā, Latvijā. Uzņēmums nodrošina priekšapmaksas kartes, kuras ir iespējams papildināt ar naudas līdzekļiem noteikta limita ietvaros, un tā nav piesaistīta īpašnieka bankas kontam. SIA “WestStein” ir reģistrēts Latvijas Finanšu un Kapitālā Tirgus Komisijā (FKTK) un Lielbritānijas Financial Conduct Authority (FCA), kā elektroniskās naudas iestādes Prepaid Financial Services Ltd. pārstāvis.

Go to Top