Īpašais piedāvājums: Frankfurt Digital Finance Conference, 2024. gada 7.-8. februāris

Published On: December 19th, 2023
Plānojiet 2024. gada fintech nozares pasākumu pānu? Tad atzīmējiet kalendāros 2024. gada 7.-8. februāri un apmeklējiet FRANKFURT DIGITAL FINANCE CONFERENCE.

Fintech Latvija asociācijas biedri iegūst 20% atlaidi biļetēm, izmantojot kodu GO4FDF2024. Plašāku informāciju un regulārus jaunumus par konferences programmu un runātājiem atradīsiet vietnē www.frankfurt-digital-finance.de.

FRANKFURT DIGITAL FINANCE CONFERENCE ir veidota tā, lai vienkopus pulcētu augstākā līmeņa vadītājus, investorus, uzņēmējus, akadēmiķus un politikas veidotājus no visas Eiropas. Vairāk nekā 70 starptautiski vadošie lektori diskutēs par tendencēm un tēmām, kas ir aktuālas finanšu pakalpojumu nozarē tieši šogad.

Nepalaidiet garām iespēju prezentēt un/vai poiedalīties izstādē konferences otrajā dienā, 8. februārī, FDF rīkotajā Eiropas Fintech dienā 2024, kurā pulcēsies labākās klases agrīnās stadijas fintech uzņēmumi dažādās vertikalēs, kas pārstāv Eiropas vadošos digitālās finansēšanas centrus. Šajā jautājumā, lūdzu, sazinieties ar info@frankfurt-digital-finance.de

Go to Top