Ieskats FKTK diskusijā par inovatīviem finanšu risinājumiem Latvijā

Published On: July 12th, 2017

Šī gada 29. jūnijā notika pirmā “FKTK Dialogs” diskusija par inovatīviem finanšu risinājumiem Latvijā, pulcējot teju 90 finanšu nozares ekspertus. Diskusijā piedalījās arī Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas vadītājs Gints Āboltiņš.

Pasākumā tika secināts, ka Latvijā strādājošajiem tirgus dalībniekiem – gan esošiem, gan jaunajiem pakalpojumu sniedzējiem – ir visas iespējas attīstīt globālajam tirgum pievilcīgus inovatīvos finanšu pakalpojumus. FKTK priekšsēdētāja vietniece Gunta Razāne iepazīstināja ar FKTK redzējumu par regulatīvās smilškastes izveidi, ko apsprieda ar diskusijas dalībniekiem un viesiem. Ar Guntas Razānes prezentāciju vari iepazīties šeit: https://goo.gl/mS1eov, savukārt šeit pieejams infografiks par regulatīvo smilškasti: https://goo.gl/p8UpxQ.

“Skatoties no finanšu sektora attīstības plāna viedokļa, tā mērķis ir veicināt to, lai Latvijā veidotos inovatīvi FinTech uzņēmumi. Šī sfēra, kas ir finanšu tehnolģiju uzņēmumi, ir arī asociācijas pārstāvētie uzņēmumi. Manuprāt, ir ļoti būtiski strādāt pie kopīga, konkurētspējīga regulējuma,” tā pēc diskusijas atzina LAFPA vadītājs Gints Āboltiņš.

“FKTK Dialogs” ir jauna sarunu platforma, lai veicinātu dialogu ar tirgus dalībniekiem par finanšu sektoram būtiskiem attīstības jautājumiem.

Ar pasākuma kopsavilkumu vari iepazīties video:

Go to Top