FLA kļuvusi par Eiropas Digitālo finanšu pakalpojumu asociācijas biedru

Published On: May 25th, 2023

2023. gada maijā FLA kļuvusi par pilntiesīgu Eiropas Digitālo finanšu pakalpojumu asociācijas (European Digital Finance Association, saīsinājumā – EDFA) biedru. EDFA iestājas par inovatīviem, pieejamiem un drošiem finanšu pakalpojumiem.

Fintech Latvija asociācijas vadītāja Tīna Lūse stāsta: “Kā daļai no Latvijas fintech sektora, FLA mērķis ir stiprināt fintech jomas uzņēmumu pozīcijas, iesaistīt tos aktīvā dialogā ar politikas veidotājiem, lai kopīgi veicinātu sektora attīstību reģionā. Kļūšana par EDFA biedru, ir nozīmīgs solis gan asociācijai, gan visai Latvijas fintech kopienai, jo tas vairo sadarbības un starptautiska dialoga veidošanas iespējas. Dalība EDFA – tā ir FLA un tās biedru starptautiskās atzinības zīme.”

“Latvija, kā mūsu jaunākā dalībvalsts, papildina Eiropas fintech saimi ar dinamisku, inovācijām bagātu un draudzīgu kopienu. Esam priecīgi, ka arī Latvijas skatījums palīdzēs mums veidot Eiropas regulējumu, stiprināt mūsu organizāciju un tās kontaktu loku,” uzsver EDFA ģenerālsekretāre Marija Staškeviča (Maria Staszkiewicz).

EDFA dibināta 2020. gada februārī, un šobrīd apvieno virkni Eiropas valstu fintech asociāciju, to vairākus tūkstošus biedru, kā arī tehnoloģiju uzņēmumus. EDFA biedru vidū ir gan jaunuzņēmumi un finanšu institūcijas, gan investori un profesionālo pakalpojumu uzņēmumi. Visi var gūt labumu no EDFA kopienas, kā vienojošā elementa, jo tā uzsver nepieciešamību veidot izaugsmei labvēlīgu politiku un uzņēmējdarbības iespējas.

Go to Top