Fintech Latvia asociācija ar gandarījumu paziņo par jaunu sadarbības partneri, ECOM’21

Published On: December 15th, 2022

Fintech Latvia asociācija ar gandarījumu paziņo par jaunu sadarbības partneri, ECOM’21 – Latvijā nozīmīgāko starptautisko e-komercijas un fintech konferenci, kas pulcē nozares līderus, ekspertus un lēmumu pieņēmējus, lai diskutētu par jaunākajām tendencēm un izaicinājumiem e-komercijas jomā. ECOM21 kopiena apvienojot e-komersantus, finanšu tehnoloģiju uzņēmumus, bankas, IT profesionāļus, mārketinga speciālistus, jaunuzņēmumus, investorus, viedokļu līderus, rīku un risinājumu piegādātājus un daudzus citus. 

Svētku noskaņās – uzdāviniet sev un saviem kolēģiem iespēju apmeklēt ikgadējo e-komercijas un Fintech konferenci ECOM’21, ko organizē DECTA kopā ar KPMG un Mastercard. 

Kā lepns konferences partneris esam sagatavojuši pārsteigumu – izmantojiet kodu BESTGIFT15 un saņemiet 15% atlaidi! Līdz 23. decembrim iegādājieties biļetes tikai par 299 EUR.

ECOM’21 ir divu dienu visaptveroša pieredze, iespēja tikties ar nozares ekspertiem, apmainieties ar zināšanām un piedalieties dažādos semināros. Pusdienas, uzkodas un kokteiļi tīklošanas pasākumā ir iekļauti cenā.

Iegādāties biļetes šeit: https://ecom21.com/checkoutGo to Top