Fintech Brokastis “FinTech uzņēmumu un banku sadarbību Latvijā – izaicinājumi un iespējas”

Published On: May 24th, 2023

Otrdien, 16. maijā, norisinājās Fintech Latvia Association nu jau par tradīciju kļuvušās Fintech brokastis “FinTech uzņēmumu un banku sadarbību Latvijā – izaicinājumi un iespējas”, kas šoreiz tapa sadarbībā ar Latvijas Banka.

Latvijas Banka šogad veiktā finanšu tirgus dalībnieku (Fintech uzņēmumu un banku) aptauja par #Fintech sadarbību ar bankām izgaismoja gan izaicinājumus, gan sadarbības potenciālu. 

Marine Krasovska, Latvijas Banka Finanšu tehnoloģiju uzraudzības pārvaldes vadītāja: “Lai veicinātu nozares izaugsmi, visas puses ir vienisprātis, ka ir virkne jautājumu, kuros nepieciešams dialogs. Publiskā sektora partneri un asociācijas ir šī dialoga veicinātāji, lai fintech sektora uzņēmumi un bankas spētu atrast un attīstī arvien jaunus sadarbības modeļus.”

Savukārt Jānis Blaževičs, CrowdedHero dibinātājs un vadītājs, viens no Fintech nozares nozīmīgākājiem spēlētājiem Latvijā, uzsvēra to, ka ir būtiski strādāt pie sadarbības stiprināšanas finanšu nozares kopējas attīstības labā. 

Vēlamies pateikt lielu paldies visiem paneļdiskusijas dalībniekiem un nozares ekspertiem par atklātu, tiešu un dinamisku sarunu. Ar savu pieredzi un ieskatu nozarē dalījās: 

Jānis Blaževičs, CrowdedHero dibinātājs un vadītājs

Dina Buse, Finanšu tirgus politikas departamenta Kredītiestāžu un maksājumu pakalpojumu politikas nodaļas vadītāja, departamenta direktora vietniece

Krisjanis Znotins, Eleving Group zīmolu “Renti”, “Primero” un “Mogo” Latvijā vadītājs

Jānis Diedišķis AS Industra Bank valdes loceklis 

Moderators: Rudolfs Engelis, zvērināts advokāts, zvērinātu advokātu biroja Sorainen partneris

Finanšu tehnoloģiju un banku sadarbība ir viena no šī brīža aktuālajām tēmām, un mums bija prieks dzirdēt, ka šie jautājumi raisa tik aktīvu diskusiju.

Bildes no pasākuma: https://failiem.lv/u/g594d9umu Go to Top