FINTECH BROKASTIS: Fintech un banku sadarbība dinamiskai nozares izaugsmei

Published On: April 26th, 2024
Fintech Latvija Asociācija aicina uz Fintech brokastu pasākumu “Fintech un banku sadarbība dinamiskai nozares izaugsmei”, ko organizē kopā ar “Magnetiq Bank” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru. Pasākumā piedalīsies viesi no Milānas no “Fintech District” un “Sellalab”.

Datums 2024. gada 21. Maijs
Laiks: plkst. 9.00-12.00
Atrašanās vieta: Magnetiq Bank (iepriekš LPB Bank), Brīvības iela 54, Rīga.
Pasākuma valoda: angļu

Reģistrācija: https://forms.gle/hFDg39zHQ9cyiHVE6
Plānotā programma (tiks papildināta):

Uzruna #1: “Overview of Fintech District Ecosystem”, kuras ietvaros Itālijas fintech ekosistēmas pārstāvji iepazīstinās ar savu pieredzes stāstu, veicinot savstarpējo sadarbību starp bankām un fintech uzņēmumiem, un to, kas ir šīs sadarbības pamatā.

Uzruna #2: Magnetiq Bank pārstāvis iepazīstinās ar aktualitātēm, tostarp jauno piedāvājumu fintech jomas uzņēmumiem.
Pēc tam sekos paneļdiskusija “Fintech and Bank Synergy Unleashed: Navigating Growth and Collaboration”. Diskusijas dalībnieki tiks izziņoti drīzumā,  bet tās ietvaros vērsīsim uzmanību uz to, kā veicināt sadarbību starp dažādiem fintech ekosistēmas dalībniekiem.

Vēlamies akcenēt, ka pasākums veidots tā, lai nozares dalībniekiem sniegtu iespēju veicināt savstarpēju dialogu, iniciēt un veidot sadarbības, kas spēs stiprināt finanšu tehnoloģiju jomas nākotni Latvijā. Būsim priecīgi Jūs redzēt pasākumā!
Go to Top