ECOM21 konference Rīgā

Published On: March 13th, 2023

Aicinām gaidāmajā starptautiskajā konferencē ECOM21, ko kopīgi organizē DECTA, KPMG un Mastercard 2023. gada 12.-13. aprīlī Hanzas Pēronā, Rīgā, Latvijā.

Šī gada pasākums solās būt vēl aizraujošāks – tajā piedalīsies nozares līderi un novatori no FinTech un e-komercijas jomas, tostarp Httpool, Zalando, Huntli, Binance, Booking Group, PSP Lab, Outivo, Stockmann, Luminor, Tet, LeverUp un daudzi citi.

Divu dienu laikā dalībniekiem būs iespēja klausīties nozares līderus, veidot kontaktus un radīt jaunās biznesa attīstības iespēajas, kā arī peidalīties dažādos semināros, kā piemēram:

  • Get to Know Compliance: 10-Minute Insights with Huntli, Binance, Finchecker, SigningServices
  • Httpool’s: Upper Funnel Marketing Strategy
  • Mastercard: Securing Your Supply Chain from Ransomware Threats
  • Salesforce / Leverup: How can AI Help With Omnichannel Personalised Communication
  • Findanode: Be Your Own Recruiter – Sorted!

ECOM21 ir ideāla platforma profesionāļiem un uzņēmējiem, kuri aizraujas ar e-komerciju, mākslīgo intelektu, uzņēmējdarbību, tehnoloģijām, regulējumu un citām jomām. Neatkarīgi no tā, vai esat tiešsaistes uzņēmuma īpašnieks, mārketinga speciālists, tehnoloģiju entuziasts vai jaunuzņēmuma dibinātājs, jūs atradīsiet daudz noderīga, apmeklējot ECOM21, lai attīstītu savu biznesu, paplašinātu savu tīklu vai vienkārši uzzinātu ko jaunu.

IZMANTO KODU FINTECHLATVIA, lai saņemtu 30% atlaidi biļetei

Biļetē iekļauts:

– 2 dienu pasākumu

– 2 ekskluzīvas ballītes

– Iespēja apmeklēt seminārus

– Organizēta ātrā biznesa kontaktu dibināšana

– Piekļuve konferences tīklu veidošanas lietotnei (2 nedēļas pirms pasākuma)

– Pusdienas, dzērieni un uzkodas

Ja vēlaties uzzināt, kas jūs sagaida, noteikti aplūkojiet konferences darba kārtību vietnē https://ecom21.com/program. Iegādājieties biļetes https://ecom21.com/checkout

Go to Top