“Bulkestate” un “TWINO” pievienojas Latvijas alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijai

Published On: March 20th, 2017

Paplašinot pārstāvniecību, Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijai pievienojušies divi jauni biedri – savstarpējo aizdevumu platforma “TWINO” un pūļa finansējuma platforma nekustamā īpašuma jomā “Bulkestate”.

“Dalība asociācijā uzņēmumiem ļauj ne vien strādāt pie nozares pašregulācijas pasākumiem, vienojoties par labo praksi nozarē, bet arī veidot konstruktīvu dialogu ar uzraugošajām iestādēm, kas šobrīd ir īpaši svarīgi, jo līdz gada beigām plānots pieņemt savstarpējo aizdevumu un pūļa finansēšanas platformu regulējumu,” norāda Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas vadītājs Gints Āboltiņš, atzinīgi vērtējot abu platformu lēmumu pievienoties biedrībai. 

Šobrīd Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijā ir jau četras Latvijā dibinātas platformas – “Mintos”, “ViVentor”, “TWINO” un “Bulkestate”.  

Skaidrojot lēmumu pievienoties Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijai, “Bulkestate” pārstāvis Mārtiņš Zutis norāda: “Mēs vēlamies piedalīties finanšu pakalpojumu nozares darbības vides uzlabošanā, lai sadarbībā ar kolēģiem kopīgiem spēkiem veidotu optimālu līdzsvaru starp inovācijām, pakalpojumu ērtību, klientu interešu aizstāvību, saprātīgu risku vadību un valsts noteiktiem ierobežojumiem un uzraudzību.”

“Bulkestate” ir pūļa finansējuma platforma nekustamā īpašuma jomā, kas darbību uzsāka 2016. gadā. “Bulkestate” mērķis ir veidot sadarbības modeļus starp cilvēkiem, kuri vēlas veikt ieguldījumus nekustamo īpašumu projektos un cilvēkiem, kuri vēlas šādus projektus realizēt, bet tiem nav pietiekoši daudz savu līdzekļu.

“TWINO” ir straujāk augošā savstarpējo aizdevumu platforma kontinentālajā Eiropā. Tā jau vairāk nekā 6500 investoriem no 30 valstīm piedāvā iespēju pelnīt ar augstu atdevi, investējot patēriņa aizdevumos Polijā, Dānijā, Spānijā, Gruzijā, Latvijā un Krievijā. Kopš dibināšanas 2015. gadā “TWINO” platformā finansēti aizdevumi jau 120 miljonu eiro apjomā. 

Go to Top