Banka investē 21 miljonu eiro uzņēmumā “Creamfinance”

Published On: April 3rd, 2017

Latvijas startup uzņēmums ‘Creamfinance’ paziņojis par 21 miljonu eiro vērta darījuma noslēgšanu ar Dienvidāfrikas banku ‘Capitec Bank Holdings Limited’ (‘Capitec’). Šis darījums ir nākamā ieguldījumu kārta nolūkā paplašināt uzņēmuma darbību. Pirmo biznesa paplašināšanas kārtu piecu miljonu eiro vērtībā finansēja starptautiskais riska kapitāla fonds ‘Flint Capital’.

“Esam ļoti priecīgi par ieguldījumu, ko ir veikusi viena no vadošajām bankām. Īpaši tāpēc, ka šī banka tāpat kā mēs galveno uzmanību pievērš tehnoloģijām un darbības efektivitātei, turklāt ir patīkami saņemt atzinību par mūsu ātro izaugsmi,” stāsta Matīss Ansviesulis, ‘Creamfinance’ līdzdibinātājs un vadītājs. “Šis ieguldījums iezīmē arī iespējamu jaunu sākumu finanšu tehnoloģiju uzņēmumu un banku sadarbības jomā, untas ir svarīgs brīdis, īpaši, ņemot vērā daudzos iebildumus attiecībā uz šādas sadarbības iespējamību.”

“Ņemot vērā “Creamfinance” izaugsmi un darbības procesu izcilību, tas ir kļuvis par vadošo patēriņa finanšu pakalpojumu uzņēmumu Eiropā,” komentē Gerijs Furijs (Gerrie Fourie), ‘Capitec’ vadītājs. “Mūs patīkami pārsteidz “Creamfinance” koncentrēšanās uz viedo datu pieejas izmantošanu, turklāt vēlamies uzslavēt arī viņu biznesa modeli, kas ir veidots tā, lai jaunos tirgos varētu ieiet ātri un efektīvi, ar minimālām investīcijām vietējā biroja infrastruktūras attīstīšanā.”

Go to Top