AS “mogo” pievienojas Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijai

Published On: October 25th, 2017

Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijai ir pievienojies Latvijā lielākais auto nebanku kredītdevējs AS “mogo”, līdz ar to asociācija šobrīd pārstāv 21 ārpus banku finanšu pakalpojumu sniedzēju, kas Latvijā strādā ar 25 zīmoliem.  

“Pēdējo trīs gadu laikā ārpus banku finanšu pakalpojumu sniedzēji Latvijā ir būtiski audzējuši savu lomu finanšu pakalpojumu tirgū, piedāvājot klientiem vienkāršus un ērtus pakalpojumus. Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija ir laba platforma, lai nozares uzņēmumi varētu diskutēt par industrijas tālāko attīstību, veidojot stabilu, drošu un starptautiski konkurētspējīgu finanšu sektoru Latvijā,” uzsver AS “mogo” valdes loceklis Aleksandrs Čerņagins, skaidrojot lēmumu pievienoties asociācijai.

Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas vadītājs Gints Āboltiņš atzinīgi vērtē AS “mogo” vadības lēmumu kļūt par asociācijas biedru. “Viens no asociācijas mērķiem ir paplašināt tās darbību, apvienojot dažādu segmentu ārpus banku finanšu pakalpojumu sniedzējus Latvijā. Tas ļauj ne vien strādāt pie vienotiem nozares pakalpojumu standartiem, bet arī veidot konstruktīvu dialogu ar uzraugošajām iestādēm un likumdevēju, kā arī izglītot patērētāju,” norāda Gints Āboltiņš.  

AS “mogo” piedāvā klasisko finanšu līzingu un kreditēšanu pret klientam jau piederošu transportlīdzekli (atgriezeniskais līzings). 2017. gada 30. septembrī līzinga un nodrošināto aizdevumu portfeļa bruto vērtība sasniedza 31,6 miljonus eiro. Uzņēmuma pakalpojumus Latvijā izmanto jau vairāk nekā 10 tūkstoši klienti.

Mogo grupas uzņēmumi veiksmīgi strādā arī Igaunijā, Lietuvā, Gruzijā, Polijā, Bulgārijā, Rumānijā, Armēnijā un Moldovā.

Go to Top