“4finance” sadarbībā ar profesionālās tālākizglītības centru “Digitālo prasmju centrs” realizē mācību kursu 12. klašu skolēniem “Finanšu prasmes”

Published On: March 24th, 2023

Finanšu pratība nav tikai teorētiskās zināšanas, tā ir arī izpratne par naudas vērtību un dažādiem ekonomiskiem procesiem. Tā ļauj atrast līdzsvaru starp ieņēmumiem un izdevumiem, pieņemt pārdomātus un atbildīgus finanšu lēmumus, kā arī efektīvi sasniegt īstermiņa un ilgtermiņa finanšu mērķus.

Lai audzinātu finansiāli izglītotu topošo ekonomikas sistēmas dalībnieku paaudzi, kas spētu patstāvīgi pieņemt gudrus un tālredzīgus finanšu lēmumus, nebanku kreditēšanas tirgus līderis AS “4finance” sadarbībā par profesionālās tālākizglītības centru “Digitālo prasmju centrs” (MC “Alfa”) 2022. gadā uzsākuši un šogad turpina mācību programmu 12. klašu skolēniem “Finanšu prasmes”.

21.03.2023., “Finanšu pratības nedēļa 2023” ietvaros, norisinājās pirmā lekcija 12.klašu skolēniem Murjāņu Sporta ģimnāzijā.

Šīs lekcijas palīdzēs skolēniem izveidot priekšstatu par naudas instrumentu būtību un to pielietošanas metodēm, izstrādāt skolēnu vidū praktiskās iemaņas finanšu lēmumu pieņemšanā un sniegs pietiekamas zināšanas par tehniskām prasmēm un ekonomiskiem procesiem.

No pērna gada kursa dalībnieku pašu atsauksmēm var spriest, ka mūsdienu skolēni ir daudz progresīvāk un tālredzīgāk domājoši.

Mācību kursu “Finanšu prasmes” veidojam atbilstoši jauniešu interesēm, vajadzībām un lielākajiem šī brīža izaicinājumiem, lai apbruņotu viņus ar praktiskām iemaņām personīgo finanšu pārvaldē.

Go to Top